O nás

 

 

Jsme kolektiv zahradníků, kteří se snaží našim klientům poskytovat služby nejvyšší kvality a komfortu. Řešíme malé předzahrádky, zahrady středního až velkého rozsahu, zámecké zahrady, parky, veřejné prostory a krajinotvorbu.
Našim klientům nabízíme tradiční i netradiční řešení zahradních ploch. Městům a obcím nabízíme řešení veřejných ploch s následnou dlouholetou odbornou péčí. Pro svou tvorbu používáme moderní i tradiční postupy s využitím přírodních i umělých materiálů, jejichž smyslem je dosažení maximálního estetického a praktického výsledku.

Firmám, společnostem, bankám apod., nabízíme květinové výzdoby interiéru a zahradní úpravy exteriéru s následnou odbornou péčí.

Prvořadým cílem naší práce je vytváření estetické a praktické zahradní, parkové a krajinářské tvorby splňující veškeré požadavky investora a společnosti.
V projektové přípravě a následné tvorbě je dbáno na dodržení veškerých principů a smysluplnosti řešení dané dispozicí prostoru a technickými požadavky investora.
Garance kvality prováděných prací a dodávek je dána naší odborností, technickou připraveností a lety prověřenou sítí našich dnes již tradičních dodavatelů převážně rostlinného a zahradnického materiálu vč. technologií.
Rádi bychom přispěli naší činností také ke zvýšení kulturních hodnot společnosti i jednotlivců.

 

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a na naši případnou budoucí spolupráci se již velice těšíme :-)

 

 20170519_200718.jpg

Vedoucí kolektiv zahradníků Zahrada 2002

 

 

 

27. 2. Alexandr

Zítra: Lumír

foto01.jpg

Nemocnice České Budějovice a.s.

Budova staré nemocnice České Budějovice

Česká televize - Praha, Kavčí Hory

Česká Televize, Kavčí Hory