Závlahové systémy

Hunter - AZS

 

 

Nabízíme odbornou projekci a instalaci automatického závlahového systému HUNTER na libovolně velké plochy s využitím např. dešťových vod a jejich efektivního záchytu a filtraci pro další využití.


V současné době se stává závlahový systém celkem běžnou součástí malých a středně velkých zahrad. Hlavními důvody jsou relativně nízké pořizovací náklady, variabilnost využití, dlouholetá životnost systému značky HUNTER a především zajištění vysoké estetiky a zdravé vitality rostlinných společenstev po celé vegetační období.

20150515_195350.jpg

 

 

Automatický závlahový systém (zkráceně AZS) nabízíme v provedení :

Podzemní závlahový systém – závlaha řízena ovládací jednotkou na kterou je možné připojení dešťového, vlhkostního př. větrného senzoru. PE potrubní rozvod je v cca 30cm pod zemí. Výhodou a velkou předností sytému je rovnoměrné rozložení závlahy na 100% pozemku, spolehlivost, velké možností nastavení závlahy např. před odjezdem na dovolenou a nenápadnost - jednoduše nepoznáte, že v zahradě je instalována závlaha.U tohoto systému nabízíme výsuvné postřikovače rozprašovací a výsuvné postřikovače rotační - turbínové

Nadzemní závlaha – je vedena na povrchu terénu a muže být složena např. z bateriového časového spínače, hadice, variabilních rozstřikovacích nebo kapkovacích (často používané v kombinaci s podzemními závlahami) zavlažovačů, které nabízíme v různých provedeních.

 

Ukázka výsledků naší práce :

20150515_195718.jpg
 
20150515_195251.jpg
 
20150706_172318.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

13. 4. Aleš

Zítra: Vincent

foto01.jpg

Nemocnice České Budějovice a.s.

Budova staré nemocnice České Budějovice

Česká televize - Praha, Kavčí Hory

Česká Televize, Kavčí Hory